5000+ Program, Oyun, Sürücü, Duvar Kağıdı ve Ekran Koruyucu !  
 
  Ana Sayfa | Nasıl Yapılır | Program Ekle | İletişim | İstatistikler | Editör Girişi | Siteniz İçin | Basın

EXAPlus
EXAPlus Fatura, İrsaliye, Sipariş, Teklif, Çek, Senet, Cari, Stok, Banka, Kasa, İstatistik, Barkod modüllerini bünyesinde barındıran ticari bir uygulama.

Neden EXAPlus Ticari Set?

- Kolay Kullanım
“Ticaretin en kolay hali…” sloganı ile çıkartılan EXAPlus ’ın en büyük artılarından birisi kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olmasıdır. Bu sayede kullanıcılar, herhangi bir işlemi, birçok pencerede gezinmek yerine tek bir pencere üzerinden hızlı, kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilir.

- Entegre Modüller
EXAPlus, fatura, irsaliye, sipariş, teklif, çek-senet, cari, stok, banka, kasa, istatistik, barkod gibi birçok modülü bünyesinde barındırmaktadır. Bu modüller işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilmekte ve yeni modüller eklenmektedir. EXAPlus, tüm modülleri kendi aralarında entegre olarak kullanabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar, daha az işlem hareketleri ile daha fazla iş yapabilmektedir.

- Tasarlanabilir Raporlar
EXAPlus ile beraber gelen rapor tasarım aracı sayesinde kullanıcılar, başta fatura ve irsaliye olmak üzere tüm raporların üzerinde özgürce çalışabilirler. Mevcut raporları inceleme, değiştirme veya yeniden tasarlama gibi yeteneklere sahip bu araç sayesinde hazırlanan tüm raporlar, işletmelerde hedefe uygun ve doğru sonuçlar vermektedir. Kullanılan veya yeniden tasarlanan herhangi bir raporun çıktısı, Word dosyası, Excel dosyası, Adobe Reader(PDF) dosyası veya resim(JPG, GIF) dosyası olarak kayıt edebilir ve yazdırabilir.

- Gelişmiş Yedekleme
Genellikle veri kayıpları, işletmeler için büyük sorun teşkil etmektedir. EXAPlus, bu tür sorunların önüne geçmek için gelişmiş yedekleme sistemini kullanmaktadır. Gelişmiş yedekleme sistemi, EXAPlus üzerinde bulunan tüm bilgilerin yedeğini, her gün düzenli bir şekilde almaktadır. Bu sayede olası veri kayıpları büyük ölçüde önlemektedir.
Üzerinde bulunan ayrı bir yedekleme sistemi sayesinde kullanıcılar, istedikleri zaman herhangi bir disk veya klasöre yedekleme yapabilirler. Gelişmiş yedekleme sistemi, EXAPlus için üst düzey bir koruma sağlamaktadır.

- Yenilikler ve Güncellemeler
Ticari programlarda süreklilik çok önemlidir. Çünkü teknoloji geliştikçe işletmelerin ihtiyaçları da artmaktadır. Bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak için programlar üzerinde sürekli yenilikler ve eklentiler yapılmaktadır.
EXAPlus projesi sürekli gelişen bir proje olup yapılan tüm yenilikler ve eklentiler internet aracılığı ile zahmetsizce güncellenmektedir. Bu güncellemeler ürünlerin işlevselliğini arttırdığı gibi kullanıcılara da, daha hızlı ve daha güvenli bir platform sunar.

- Dinamik ve Akıllı Pencereler
EXAPlus, Multi-Task özelliğine sahip bir programdır. Multi-Task, kullanıcının, aynı anda birden fazla pencere üzerinde işlem yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Örneğin kullanıcı, herhangi bir carinin hesaplarında gezinirken aynı anda farklı bir pencere üzerinden fatura işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilir. Bu özelik işletmelerde, performansını önemli ölçüde arttırmaktadır.

- Kişiselleştirilebilir Görsellik
EXAPlus, şık pencere tasarımlarına ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Üzerinde, arka plan resimlerinin, temaların ve menü pozisyonlarının yönetilebileceği kullanıcıya özel araçlar yer almaktadır. Bu araçlar sayesinde her kullanıcı, kendi görsel ayarlarını istediği gibi yaparak çalışmalarını daha keyifli hale getirebilirler.
 EXAPlus
Büyütmek için tıkla
 
İşletim Sistemi :  /Windows 2000/Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows 2003
Download Sayısı : 20 | İlk Yayın : 08.09.2014 17:16 | Güncelleme : 10.09.2014 21:19 | Lisans : Shareware | Boyut : 4033 KB
Yapımcı : Terkon   
[ EXAPlus İndir ]    [Yorumla]   [Kırık Link Bildir]
Paylaş:
Takip Et:
 
Yorumlar
Programların kullanım/kurulumundan oluşabilecek zararlardan tafra.com sorumlu değildir.